Jak zarobić 150,00 zł w mniej niż godzinę? Jest na to prosty sposób.

Od dnia dzisiejszego tj. 07 września 2017r, rozpoczęła się akcja Promocyjna Banku Millennium oraz Bankier.PL oraz PolskiBus.com w której możesz zyskać łącznie 150,00 zł pod warunkiem spełniania kilku warunków.

Warunkiem uzyskania prowizji jest pozyskanie Użytkownika, który zarejestruje się na stronie i spełni warunki promocji:

1. Klient powinien do 30.09.2017 złożyć wniosek o prowadzenie Konta 360° lub Konta 360° Student. Możesz to zrobić klikając tutaj – >>
2. Do 06.10.2017 powinien podpisać umowę o konto.
3. W październiku i listopadzie 2017 r. należy spełnić warunek aktywności na koncie*.

UWAGA! Uczestnik promocji może otrzymać tylko jedną premię za otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student, wykorzystując do tego swój unikalny adres mailowy.

* Warunek aktywności na koncie:

a) w przypadku zawarcia umowy o Konto 360°, w październiku i listopadzie 2017 r., Uczestnik dokona zasilenia tego rachunku bankowego kwotą co najmniej 1000 PLN oraz w każdym z ww. miesięcy na tym rachunku zostanie zaksięgowana co najmniej jedna płatność bezgotówkowa, przy czym za płatność bezgotówkową rozumie się transakcje dokonane kartą debetową do tego rachunku lub za pomocą usługi Blik w sklepach stacjonarnych (POS) lub przez Internet, lub

b) w przypadku zawarcia umowy o Konto 360° Student, w październiku i listopadzie 2017 r. na tym rachunku zostanie zaksięgowana co najmniej jedna płatność bezgotówkowa, przy czym za płatność bezgotówkową rozumie się transakcje dokonane kartą debetową do tego rachunku lub za pomocą usługi Blik w sklepach stacjonarnych (POS) lub przez Internet.
Bank dokonując oceny spełnienia przez Uczestnika warunków, o których mowa powyżej, nie będzie uwzględniał wypłat gotówki, przelewów, transakcji nie będących zapłatą za towary czy usługi oraz kwot transakcji zwróconych na Produkt Banku przed nabyciem prawa do premii.

Warunków by zyskać 150,00 zł jest niewiele.

Jeśli nie masz konta w żadnym banku to zakładasz konto w Millenium (korzystanie jest darmowe), jeśli masz już konto w innym banku, to otwierasz kolejne w Millennium i robisz zasilenie konta ze swojego starego konta. Następnie wykonujesz wyżej opisane płatności i cieszysz się zyskiem w kwocie 150,00 zł. Kwota może dla niektórych niewielka ale jeśli spojrzysz na nią przez pryzmat czasu jaki będziesz musiała/musiał poświęcić by ją zdobyć okaże się, że godzina Twojej pracy została wynagrodzona kwotą 150,00 zł.

Promocja trwa do 30 września 2017 – nie zwlekaj zyskaj 150,00 zł już teraz – zarejestruj się ->>

 

fot. Bankier

One thought on “Jak zarobić 150,00 zł w mniej niż godzinę? Jest na to prosty sposób.

  • Beata pisze:

    Nie zaszkodzi spróbować, konto jest za darmo więc jeśli to prawda znajdzie się coś co można kupić za 150 zł 🙂

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>